Meie naiskond

KERSTI SUVE

meister stilist - koolitaja

Revaalia asutaja meisterjuuksur KERSTI SUVE on toonud Eesti klientideni maailma juuksehoolduse ja -lõikuse trende enam kui 20 aastat. Kersti on Itaalia salongibrändi, professionaalse juuksehooldussarja Jungle Fever koolitaja, rahvusvahelise juuksurite haridussüsteemi PIVOT POINT väljaõppe koolitaja ning osalenud rahvusvahelistel koolitustel Soomes, Inglismaal, Ameerika Ühendriikides ja läbinud korduvalt Venemaa tippstilisti ja juuksuri Dmitry Vinokurovi master class seminari.
Kersti loovust on lisaks kogemustele ja koolitustele elavdanud pikaaegne koostöö Rakvere Teatriga ja sealsete isikupäraste persoonidega, lisaks paljud koostööprojektid nii moe- kui muudes valdkondades.

NATALY NIKOLAJEVA

meister stilist - koolitaja

20-aastase kogemusega juuksurmeister NATALY NIKOLAJEVA eriliseks tugevuseks on juuksepikenduste teenused ning stilistika ja tõeliselt silmapaistvad soengud. Nataly on osalenud paljude moedisainerite fotosessioonidel meister-stilistina ning tema käe all on valminud paljude presidendi vastuvõtul säranud külaliste soengud. Uusi kogemusi tööks saab Nataly paljudelt, eriti aga Venemaa tippmeister–stilistidelt Dmitri Vinokurovilt ja Jelena Nesterovalt.
Nataly peab ennast ise katsetajaks ja julgeks eksperimenteerijaks, mis moodustab põhjaliku töössesuhtumisega professionaalse kombinatsiooni. Nataly jaoks on motiveeriv panna oma tööga kliendid naeratama.

KÜLLI PALU

meister stilist - koolitaja

Meistejuuksur–stilist–kooliaja KÜLLI PALU on ilumaailmas tegutsenud üle 20 aasta ning juhtinud ka oma juuksurisalongi. Külli on regulaarselt täiendanud end rahvusvaheliste meistrite käe all, läbides näiteks Louis Hummelti, Tim Hartly, Bert Kietzerowi, Dmitri Vinokurovi, Tery Tougherthy, Frank Brormanni, Denis Kovalenko ja Igor Zahharovi värvimise, lõikuse ja juhtimiskoolitusi.
Külli on osalenud Stiilipäeviku projektis ning praktiseerinud oma oskusi ka Kreetal. Oma tööga soovib Külli luua silmailu ning oma stiili kirjeldab ta kuldse põhimõttega – vähem on rohkem.

ANNE KRUUS

meister

Meisterjuuksur, Kersti Suve õpilane ANNE KRUUS tunneb end kõige paremini ja loomingulisemalt värvidemängus – ta naudib inimestele stiilimuutuse pakkumist ning värvide uuele elule äratamist. Anne täiendab end pidevalt nii erinevatel koolitustel kui ka uute trendide ja töövõtetega kursisolemisega. Seltsivale Annele meeldib suhelda ning pakkuda klientidele professionaalset teenust – seepärast on just tema valmistanud paljud pruudi- ja külaliste soengud. Anne on julge ja osav ilukonkurssidel osaleja, konkursil Eesti parima juuksuri tiitlile pälvis ta rahvahääletusel kõige parema tunnustuse.

ANU HOLST

meister

Meisterjuuksur ANU HOLST oskab hästi kombineerida nii lennukad stiilisoengud kui ka millimeetri pealt täpsed meestelõikused. Anu täpset kätt täiendab hea maitse nii stiilimuutuste kui soengute osas. Lisaks erialasele enesetäiendamisele on Anu soengumeistrina osalenud ka paljudel eri- ja stiiliüritustel.

LIISU PÕLD

juunior meister

Noorjuuksur, Kersti Suve õpilane LIISU PÕLD ei pelga uusi väljakutseid ning oma töös lähtub ta põhimõttest, et hea juukselõikus on soengu põhialus. Liisu parimate tööde seast leiab nii kergeid Hollywood stiilis naistesoenguid, trendikaid juuksevärve kui ka meeste erinevad habemelõikuseid.
Rõõmsameelne Liisu on hea suhtleja ning valmis koos kliendiga ka julgemaid stiile ette võtma.

PILLE–RIIN TOOMSALU

juunior meister

Noorjuuksur, Kersti Suve õpilane PILLE–RIIN TOOMSALU hindab kõrgelt naturaalsust ja juuste tervist, teda köidavad samas erinevad mudellõikused ja värvide maailm. Pille-Riin naudib punutiste tegemist ning soengutega katsetamist.
Kiire Pille-Riin on valmis ka väljasõitudeks ehk viima soengute ilu kliendi juurde kohale. Maksimalismini püüdles Saare tüdruk ei pelga õppimist ja tahab saada parimaks juuksuriks.

MAARJA KIISEL

Juunior meister

Kohusetundlik ja alati heatujuline MAARJA KIISEL ootab enda juurde nii nais- kui meeskliente, särtsu lisavad töösse stiilsed ja trendikad meestelõikused ja habemed. Hea suhtlejana nõustab Maarja kliente nii eesti kui inglise keeles. Lisaks pidevale enesetäiendamisele juuksurina pakub Maarjale huvi käsitöö ja kunst, arvutimängud ja fotode töötlemine.

KARIN ENGMAN

juunior meister

KARIN ENGMAN on lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli meister stilist-koolitaja Kersti Suve õpilasena. Trenditeadlik ja õpihimuline Karin tunneb end kõige kindlamalt meestelõikustes. Inspiratsiooni ammutab Karin muusikast.

KÄTY KUKK

juunior meister

KÄTY KUKK on malbe ja rahulik noor juuksur, kelle hobideks on juuksuritöö, tantsimine, trenn ning modellindus, samuti kokkamine, õmblemine ja maalimine. Kõige tähtsam hobi on aga tema töö – Käty eesmärk on üha täiendada oma teadmisi juuksurina.

GLORIA KRIISA

Kosmeetik (Tallinnas)

2000. aastal Iluravi Rahvusvahelise Erakooli lõpetanud GLORIA KRIISA on töötanud kosmeetikuna 15 aastat ning täiendanud end erinevatel koolitustel nii Eestis kui välismaal. Gloria pühendub oma tööle ning püüab iga kliendi puhul anda endast maksimumi, sest just rahulolevad kliendid annavad talle eluks vajalikku positiivset energiat. Gloria missiooniks on klientide ilu.

EVELI OTTERKLAU

kosmeetik (Tallinnas)

Kosmeetik EVELI OTTERKLAU on lõpetanud Eesti Esimese Erakosmeetikakooli ja omab rahvusvahelist CIDESCO diplomit. Lisaks on läbinud ta Lana Vallo profimeigikursuse ning osalenud jumestajana mitmetel fotosessioonidel. Väärtustades loomulikku ilu, keskendub ta peamiselt näonaha probleemidele, nende ennetamisele ja nahahooldusele. Eveli on väga õpihimuline ning pidevalt arenevas ilumaailmas ei lase ta oma teadmistel ajast maha jääda. Oma töös peab ta oluliseks teenuse kvaliteeti ja kliendi rahulolu.

KAIE KATI VÕRNO

jumestuskunstnik

Kaie Kati on tegutsenud aktiivselt jumestusteenuste valdkonnas juba ligi 10 aastat. Ta on professionaal erinevates jumestusvaldkondades: tele- ja fotomeik, moetrendid, erinevate ajastute meik ning loomulikult päeva- ning õhtumeik. Kaie Kati on tänu paljudes moeprojektides osalemisele saanud kogemusi ka moemeigi tegemisel, mille eripäraks on ühteaegu nii tempokas kui üliprofessionaalne töö. Meistrioskusi käib Kaie Kati pidevalt täiendamas mitmete rahvusvaheliste jumestajate käe all, samuti ka Eesti tuntud make-up stilistide Katrin Sangla ja teiste juures. Tema särav ja seltsiv olek laseb klientidel tunda ennast pingevabalt, mis viib kiiresti soovitud tulemuseni.

TOP