Salongist

Hubane Revaalia Salong on sama personaalne kui tipptasemel juuksevärvipalett – meie juures leiab igaüks endale sobiva taseme ja stiiliga juuksuri alates 20-aastase kogemusega meister-koolitajast ning lõpetades Eesti andekaimate noorte tegijatega. Maailmatasemel kvaliteedi tagavad innovatiivsed ja luksuslikud Jungle Fever ja Green Light  brändi salongitooted.

Terviklik juuksehooldus

Revaalia Salongi südameks on terviklik juuksehooldus, mis hõlmab personaalsest stiilikonsultatsiooni koos professionaalsete teenuste ja toodetega.

Pakume naistele ja meestele nii klassikaliselt ajatut kui julgemat trendikat lõikust ja stilistikat. Meie meistritel on ohtralt kogemusi nii pidulike kui erineva ajastu ja temaatiliste soengute tegemisel, mis aitavad esile tuua isikupärase ilu.

Jungle Fever bränd pakub 121 enneolematult säravat juuksevärvi tooni, mis tänu uudsele tehnoloogiale ei kahjusta juuste struktuuri ning mille looduslikud koostisosad kaitsevad juukseid kahjulike mõjude eest.

Jungle Fever taaselustavad hooldused löövad särama ka kõige nukramad juuksed ning kosutavat salongihooldust saab jätkata ka kodus. Tootevalikus on puhastus- ja hooldustooted vastavalt erinevate juuksetüüpide individuaalsetele vajadustele – just Sinule sobiva toote leiad koos juuksuriga, kes nõustab nii valiku kui kasutamise osas.

Lisaks juuksuriteenustele pakub Revaalia Salong ka kosmeetiku ja make-upi, maniküüri ja pediküüri ning depilatsiooni teenust. Täpsem info salongide teenuste ja hinnakirja menüülingi all.

Ilu on seal, kus oled Sina

Revaalia Salongi iluteenuseid on võimalik tellida ka enda koju või sündmuse (pulm, sünnipäev, firma või stiilipidu) tähistamise paika.

Revaalia Salong OÜ on Jungle Fever™ ja Green Light  brändide eksklusiivne esindaja ja maaletooja nii Eestis kui Soomes.

TOP