Jungle Fever™

Jungle Fever  kvaliteetne salongisari ühendab innovatsiooni ja julged trendid, koondab tõhusad retseptid ja kaasaegse tehnoloogia, pakkudes seeläbi tipptasemel juuksehooldust ja tagades juuste harmoonilise ilu ja tervise.

Uudne Jungle Fever™ kasutab trihholoogilist tehnoloogiat. Sarja valikus on 121 enneolematut säravat ja isikupärast juuksevärvi tooni, mis tänu innovatiivsele tehnoloogiale ei kahjusta juuste struktuuri ning mille värvained seostuvad kergesti varem kasutatud pigmentidega, sh henna ja basmaga. Värvide looduslikud koostisosad aitavad luua juustele justkui õhukese kaitsekile, mis hoiab kahjulike ainete ja mõjude (sh näiteks meresoola ja kloorivee) eest.

Kosutust vajavaid juukseid soovitab Revaalia Salong hellitada Jungle Fever taaselustava ja taastava keratiinihooldus või enneolematult tõhusa kauterisatsiooniga.

Salongihoolduse mõju saab pikendada Jungle Fever™ professionaalsete toodetega ka kodus. Valikus on puhastus- ja hooldustooted vastavalt erinevate juuksetüüpide individuaalsetele vajadustele. Sarnaselt värvidele sisaldavad ka järelhooldustooted nii tehnoloogilisi tippsaavutusi kui looduslikke aineid, sh malahhiidi kristalle, henna ekstrakti, keratiini, rosmariini-, lavendli-, avokaado-, mango-, oliivi-, kookos-, kummeli-, linaseemne- ja teepuuõli, siidiproteiine, mentooli ning rohelise õuna tüvirakke.

Jungle Fever™ viimistlustooted aitavad luua ekstravagantseid ja trendikaid soenguid - Sinu päralt on vastupandamatu kohevus, silmipimestav sära, metsik märgade juuste efekt ja enneolematult püsiv hoiak.

Jungle Fever™ sari on loodud 2008. aastal Itaalias ning selle rahvusvaheline esindaja on tunnustatud meisterjuuksur, paljude konkursside võitja, õpetaja ja tehnoloog Giuseppe de Nardis. Revaalia Salong on Jungle Fever™ brändi eksklusiivne esindaja ja maaletooja  nii Eestis kui Soomes.

TOP