Juuste värvimine

Jungle Fever™ bränd pakub 121 enneolematult säravat juuksevärvi tooni, mis tänu uudsele tehnoloogiale ei kahjusta juuste struktuuri ning mille looduslikud koostisosad kaitsevad juukseid kahjulike mõjude eest. Professionaalse ja innovaatilise juustevärvimise protseduuri tagavad Jungle Fever juuste kreemvärv, oksüdeeriv kreemjas emulsioon, pleegitav blondor, värvimisjärgne šampoon, värvimisjärgne juuksemask ning juuksevärvi aktivaator 2,1%.

Permanent Hair Colouring Cream

Fantastiline kreemvärvide sari annab Teie juustele terve ja ilusa välimuse. Tootesarja kuulub 121 moekat, enneolematult säravat ja kauakestvat püsivärvi tooni, mis parandavad nii peanaha kui ka juuste tervist ning millega jääb rahule ka kõige nõudlikum klient. Jungle Fever kreemvärv sisaldab õli, palmiõli ja mesilasvaha, 100 ml.

Cream Oxidizing Emulsion

Oksüdeerijad sisaldavad rikkalikult taastavaid antioksüdante ja kaitseaineid, mis niisutavad ja kaitsevad juukseid ning muudavad need pehmeks, niisutatuks ja läikivaks. Oksüdeeriv kreemjas emulsioon Jungle Fever sisaldab juukseid kaitsvaid toimeaineid ja annab neile pehmuse ja sära. Katab hästi halle juukseid ning aitab saavutada ühtlase ja püsiva värvi.

Oksüdeerija 3% (9090, 1000 ml), 6% (9091, 1000 ml), 9% (9092, 1000 ml), 12% (9093, 1000 ml).

Bleach Powder Dust Free White ( UUS )

Valge valgendav pleegitav blondor puuder kollakate toonide vastu. Valge ja lilla puuder on mõeldud juuste blondeerimiseks ja salgutamiseks. Koostis soodustab ühtlast värvi ja ei kahjusta juuste loomulikku pigmenti. Lihtne segada ja peale kanda. Valge ja lilla pigment katavad kollase pigmendi. 500 g. Art. 9345

Colour Fix Shampoo

Malahhiidi kristallidega värvitud juuste šampoon hoiab juuste värvipigmente peale värvimist. Toidab ja pehmendab värvitud, kahjustatud ja kuiva juust.
Art.9190 1000 ml

Colour Fix Mask

Malahhiidi kristallidega värvitud juuste mask on ideaalne vahend värvi kinnistamiseks. Kasutades koos värvitud juuste šampooniga tugevdab see juukseid, lisab neile volüümi ja sära, taastab juuste ja peanaha loomuliku PH-taseme.
Art.9191 1000 ml

Bleach Powder Dust Free Violet ( UUS )

Lilla valgendav pleegitav blondor puuder kollakate toonide vastu. Valge ja lilla puuder on mõeldud juuste blondeerimiseks ja salgutamiseks. Koostis soodustab ühtlast värvi ja ei kahjusta juuste loomulikku pigmenti. Lihtne segada ja peale kanda. Valge ja lilla pigment katavad kollase pigmendi. 500 g. Art. 9346

Seduction Color ( UUS )

SEDUCTION: Ekperimenteeri ja väljenda oma isikupära Seduction Intense Pigments värvidega. Kasutades Micro Pure pigmendi tehnoloogiat loovad need värvid intensiivse, särava ja kauapüsiva tulemuse. See kreemine aga väga kompaktne konsistens muudab värvide pealekandmise väga lihtsaks ja täpseks. Erinevaid värve on võimalik ka omavahel kombineerida, luues soovitud tulemuse viimse detailini. Intense Direct pigmendid loovad erakordse värvi efekti, mis kestab kuni 6 nädalat. Sobivad ideaalselt: • värskendada toone värvimise vahepeal • muuta naturaalset värvi, kattes isegi valgeid juukseid • muuta triibutatud juuksed intensiivsemaks • korrigeerida ebavajalikke toone • muudab juuksed säravaks

Blonde Please ( UUS )

Nüüd võid saavutada ekstreemseid blonde ilma, et see mõjutaks juukse kiude. See eksklusiivne valem sisaldab Polyamino Sugar Plexi, segu, mis sisaldab oligosahhariide ja amino happeid, mis kaitsevad ja niisutavad juukseid blondeerimise käigus, ilma, et mõjutaks toote blondeerimis mõju. Ohutu kõrge teostusega toode perfektsete blondide jaoks. Polyamino Sugar Plex koostöös taimeõlidega kaitseb juukseid agressiivsete toimingute eest blondeerimise käigus, tagades ideaalse blondeeritud tulemuse igal korral samaaegselt kaitstes juukse loomulikku sutruktuuri. Juustest eemaldatakse pigmendid samal ajal jättes need säravad, pehmed ja niisutatud. Oligosahhariidid moodustavad võrgutaolise hoiab juustes oleva niiskuse kinni, ennetades liigset kuivamist. Amino hapetel on niisutav efekt, mis hoiab juukseid elastsetena blondeerimise käigus. Kuidas kasutada: Iga 30g kohta pulbrit tuleb lisada 60ml vesinikku, olenevalt soovitud tulemusest tuleb kasutada vastavat vesinikku. Kanda kreemi juustesse pintsliga. Olenevalt soovitud tulemusest tuleb vaadata ka mõjuaega, mis on 15min-30min

The Magic Potion ( UUS )

3 Action Potion on revolutsiooniline kreem, mida saab kasutada värvimise ja blondeerimise ajal. Tänu hinnalistele koostisosadele on sellel kolmekordne toime juustele ja peanahale. Juuste niisutus: See kaitseb juukseid ja ennetab peanaha sügelust, ärritust ja punetust, mida võivad värvid tekitada. Peanaha ja juuste kaitse: See kaitseb peanahka ja juuksekiude. Kaitseb juukseid kuivuse eest niisutades neid ja aitab hoida keratiini struktuuri tervena. Hoiab ammoniaagi lõhna eemaldab: See vähendab ammoniaagi lõhna. Meeldivad aroomid koos taimeõlidega vähendavad ammoniaagi lõhna värvi segudes. Kuidas kasutada: Segada kokku värvi või blondeerijaga 6:1 nt: 50g värvi + 75g vesinikku = 125g Jagada see 6ga ja lisada 20g toodet segusse Kaaluge värv ja lisage vesinik segamata Lõpuks kaaluge magic potion ja lisage see segusse.

TOP