Juuste- ja peanaha hooldus – Tropical fever

TROPICAL FEVER

UUS! Revaalia Salong pakub klientidele uut ja innovativset juukse - ning peanaha hooldust Tropical Fever, mis on  kiiresti teostatav ja igati taskukohane. Kiirus ja koheselt saadud kvaliteetne tulemus  on tänapäeva märksõnad. Leiame koos Sinu juustele parima lahenduse ja sobivama koostise seitsme luksusliku hoolduse hulgast. Sinu juuksed saavad suurepärase tulemuse kõigest 15 minutiga!

UNIMIX

Tööstuslik segamissüsteem otse sinu salongis!

Unimix põhineb pöördtehnoloogial. See tehnoloogia matkib tööstuslikke segamissüsteeme. 36/38 ° kraadi kasutati värvide tegelikul tootmisel. Lihtne ja kiire kasutada. Unimixi tagab kiire ja täpse ettevalmistuse, see on saavutatud tänu tipptasemel tehnoloogiale ning segamiskausid on valmistatud 316L-st (mis on passiivne tera), mis ei riku värvide mõju. Kaasas on pleksiklaasist kaitsekaas ja silindrilised segamismagnet. Kõik see võimaldab pigmentide täiuslikku harmooniat ja segunemist.

 

UUS! Tropical Fever juuste ja peanaha hooldused - TOUCAN 15min ei sisalda juuste kuivatust, föönisoengut ja juuste lõikust. Hoolduse hind võib muutuda olenevalt juuste pikkusest.

UUS! Tehnilised ravid – FLAMINGO ei sisalda föönisoengut ja juuste lõikust. Hoolduse hind võib muutuda olenevalt juuste pikkusest. Küsi hinnapakkumist!

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kõikide teenuste hinnad on Revaalia Salongi klientidele -10%.

Revaalia Salongi töötajal on õigus lisada osutatud teenusele tunnitasu 50 eur  iga tunni eest mis on teostatud väljaspool märgitud salongi tööaega.

TOP