Revaalia salongi naiskond

_MP_5337-Edit
Kersti Suve
VANEMMEISTER 5 TASE / KOOLITAJA
Kui minult küsida, kes või mis mind õnnelikuks teeb, siis vastus on lihtne, kõik see, mis mul juba olemas on: huvitav ja muutuv töö, kindlad ja püüdlikud töökaaslased, sõbralikud kliendid ja toetav ning armastav pere. Juuksuri ametit olen pidanud juba üle 30 aasta, pea sama kaua on olemas olnud ka Revaalia Salong. Minu eriala õpetajaks oli meisterjuuksur Marika Blekhman, kes ise aastaid tagasi Bostonisse (USA) kolis ja seal omanimelise ilusalongi avas. Tema käe all omandasin Vidal Sassoon koolkonna tehnikad, kuid hiljem sai minust Pivot Point koolkonna õpetaja. Tegutsen ka väljaspool ilusalongi, kuuludes Juuksurite Kutsekomisjoni. Alustavate juuksurite hindamine ja tegevjuuksurite kategooria tõstmine on üks minu töö osasid. Arvan, et juuksur/stilist ei saa lihtsalt tööl käia, vaid peab seda eriala tõeliselt fännama, tundes huvi kogu moemaailma vastu. Mood on minu jaoks selle eriala juures väga suure tähtsusega. Juuksur/stilist peab olema tulevatest trendidest vähemalt aasta jagu ees ja tänu heale koolkonnale, seda meie salong ka on.
_MP_5349-Edit
NATALY NIKOLAJEVA
VANEMMEISTER 5 TASE / KOOLITAJA
Kui ma noorjuuksurina Revaalia Salongi tulin, siis ei osanud ma aimatagi, et oma pika töökarjääri teen just selles salongis. Nüüd töötan juuksurina juba üle 20 aasta ja tegelen kõikide salongide juhtimisega. Oma töös olen väga korrektne ja nõudlik, sest leian, et reeglitest kinni pidamine aitab alati kollektiivil kokku hoida. Aastatega olen saanud üha rohkem kogemusi ka juuksurite koolitajana. Teen koolitusi nii eesti kui vene keelt kõnelevatele juuksuritele. Uusi trendilõikusi ja värvitehnikaid saan rahvusvahelistest koolitustest. Oma eriala meistrina hoolin väga kliendi juuste tervisest ning saavutan usalduse juba esimesest kohtumisest. Leian, et parima tulemuse saavutamiseks tuleb teha kliendiga koostööd, soovitades talle sobivaid hooldustooteid ka koduseks kasutamiseks. Meister peab olema parim juuksedoktor oma kliendile.
_MP_5117-Edit
Anne Põldmaa
Vanemmeister / koolitaja
Olen Anne ja juba 10 aastat juuksur. Armastan väga oma tööd, sest saan olla ilu loojaks kõikidele minu klientidele. Vastutasuks saan tihti kiitust, mis motiveerib mind igati pühenduma oma tööle. Eks juuksuri töös peab ka amnet olema ja arvan, et seda mul ka on. Mulle meeldivad alati uued väljakutsed Ühel aastal võtsin vastu väljakutse osaleda ka üle Eestilisel juuksurite võistluses,kus saavutasin esikoha rahvalemmikuna - Eesti parin juuksur! Igapäeva töö kliendiga tunduks nagu rutiini langemine aga meie salongis see nii ei ole. Olen super tänulik meie salongi tiimile ,et me kõik tahame kõigile paremat ja ei lepi keskpärase tööga. Naudin ka väga keerukaid tööprotsesse , kus tuleb uut klienti nn päästa. See on ülimalt hea tunne kui olen kliendi õnnikuks teinud ja tema usalduse võitnud. Igal juhul fännan oma tööd ja austan kõiki kliente. Olete minu juuksuritooli igati oodatud!
_MP_5296-Edit
Airiin Raivet
VANEM STILIST ( VIIBIB LAPSEHOOLDUSPUHKUSEL)
Minu tõeline karjäär sai alguse Revaalia Salongist kus alustasin oma õpinguid juuksurina vanemmeistri Kersti Suve käe all. Tulin salongi õppima parima patsipunujana, arvates, et seegi juba väga palju lubav oskus, kuid tuli veel palju juurde õppida. See eriala andis mulle teadmise, et juuksuri töö on pidevas muutumises, kus iga- aastased hooaja trendid vajavad uut õppimist. Nii saigi minust oma tööd armastav meisterjuuksur ja seda juba 5 aastat. Juuksuri eriala juures meeldib mulle kõige enam vaheldusrikkus, sest siis ei muutu töö igavaks. Salong on minu jaoks nagu teine kodu, avar, stiilne, puhas ja hea pererahvas. Arvan, et minu tähelend on veel ees, sest püüan igati olla oma õpetaja vääriline. Minu elu parim amet on olla väga hea juuksur!
_MP_5424-Edit
KHATIDZHE AMETOVA
VANEM STILIST
Minu moto on ela ja armasta! Elada saab kaunilt ja läbi selle armastame ka ennast. Mulle väga meeldib mu eriala, milles olen saanud hindamatuid kogemusi ja mis on mind alati edasi viinud. Mind on igati hoogustamas salongi parim tiim ja rahulolev klientuur. Mulle meeldib loomulik ilu, mida pakuvad ka meie tooted ja mida igapäevaselt oma töös ka kasutame. Erilist tähelepanu pööran juuste tervisele. Oskan hästi kõiki moodsaid värvimistehnikaid ja naiste juukselõikusi. Usun, et juuksed on iga inimese üks visiitkaarte.
_MP_5500-Edit
KRISTIINA RANNAMETS
VANEMSTILIST
Olen saanud juuksuri eriala õppe Revaalia Salongis Kersti Suve käe all ja juba tänaseks töötanud juuksurina 14 aastat just samas salongis. Mulle meeldib kõige enam teha just juukselõikuseid nii meestele kui naistele, sest neid saan kujundada igale kliendile individuaalselt. Mida crazy’m lõikus, seda huvitavam ja hasartsem on mul seda teostada. Oma töös olen alati kliendisõbralik ja hooliv. Juuksuri töö ei ole minu jaoks kunagi rutiin. Salongi tööle tulen alati suure rõõmuga, sest tean, et mind ootavad ees head ja sõbralikud kliendid ning uued väljakutsed.
_MP_5392-Edit
Käty Leidre
VANEMSTILIST
Olen juuksekunstnik olnud sellest ajast kui isa mulle esimese juustega nuku koju tõi. Naudin oma kätega ilu loomist ja inimeste kaunistamist. Juuksuripaberid sain kätte 2011. aastal Tallinna Tööstushariduskeskusest, pärast seda olen ennast järjepidevalt täiendanud ning 2017. aastast võib mind nimetada meisterjuuksuriks. Kui mind salongis parasjagu ei kohta, siis tõenäoliselt veedan ma perega aega Eesti kaunis looduses, kõige külmemate ilmadega harrastan ka talisuplust. Tugev tervis on ilu alus!
_MP_5567-Edit
Kati Küttis
VANEM STILIST
Olen lõpetanud Eesti Iluteeninduse Erakooli juuksuri eriala. Juba kooli lõppedes seadsin oma sammud Revaalia Salongi praktikale, kus andekad vanemmeistrid andsid palju täiendust õpitule. Mul ei tekkinud kahtlustki, et soovin just Revaalia Salongis oma karjääri alustada. Tänaseks on täitunud juba 3 suurepärast aastat selles imetoredas salongis, kus minu tööd armastatakse ja tunnustatakse. Minust on saanud selle salongi meisterjuuksur ning selle ajaga on mul tekkinud ka päris palju toredaid püsikliente. Oma töös olen hooliv ja korrektne ning arvan, et suudan klientidele veel palju uut ning huvitavat välja pakkuda. Armastan oma tööd, sest see aitab näha ilu minu ümber! Minu töödega saab tutvuda instagramis kati.hairbeauty!
_MP_5204-Edit
Mairin Nirgi
STILIST
Olen pealinna tulnud Lääne-Virumaalt. Juuksuriks asusin õppima 2019. aastal ja poolteist aastat hiljem lõpetasin edukalt kooli, olles valmis noorjuuksur. Revaalia Salongis olen olnud juba 2020. aasta suvest, kui alustasin siin oma praktikaga. See oli igati põnev ja ühtlasi ka raske õpiaeg. Tänaseks ei pea ma midagi kahetsema, sest ka vanasõna ütleb “kel raske õppustel, sel kerge lahingus!”. Juuksuri töö on mulle väga meeldima hakanud ja arvan, et 1,5 aastat juuksuri tööd ei ole veel minu eesmärke täitnud. Olen selle lühikese ajaga palju uusi kliente leidnud ja nii mõnigi Eesti kuulsus on leidnud tee minu juurde. Olen alati positiivse ellusuhtumisega ja rõõmsameelne teenindaja. Juuksuri töö on minu jaoks lõputu õpe ja õppida mulle meeldib. Oma töös olen aga perfektsust taga ajav ja püüan kliendile leida alati parima lahenduse. Naudin oma tööd päev päevalt aina rohkem, sest mind teevad õnnelikuks rahulolevad kliendid.
_MP_5533-Edit
ANNA MARCHUK
STILIST
Juuksuritöö on minu meelest muutumise kunst ja juba 11 aastat olen seda pakkunud ka oma klientidele. Pidulike ja pulmasoengute tegemine on minu lemmik tegevus. Mulle meeldib eriti pikkade juuste soengusse seadmine ning nende kaunistamine. Samuti meeldib mulle teha moodsaid värvitehnikaid ning naiste, meeste ja laste juukselõikusi. Ka Hair Tattoo tegemine on mulle meelt mööda, sest erinevad mustrid juustes on mulle alati meeldinud. Huvitun ise samuti palju kunstist. Armastan maalida, teha käsitööd ja seepärast pean vajalikuks täiustada ennast ka nendes valdkondades, käies regulaarselt erinevatel kursustel, sh rahvusvahelistel. Minu meelest on juuksur teatud määral kunstnik, kes oskab soovitada ja aitab leida kliendil oma kuvandit, rõhutades seejuures tema loomulikku ilu. Oled oodatud meie hubasesse salongi, sest tänu minu oskustele saan pakkuda Sulle uudseid soenguid.
_MP_5173-Edit
Aulike Põllumägi
STILIST
Olen rõõmsameelne ja töökas alustav juuksekunstnik. Lõpetasin Tallinna THK juuksuri eriala kiitusega ja ka eksami suurepäraste tulemustega. Tean, et salongitöö pakub mulle iga päev uusi väljakutseid, et ennast paremini ja paremini tõestada. Mulle meeldib nooruslik ja toetav kollektiiv kus saan oma kunsti välja elada ning juurde õppida. Oled oodatud minu juurde, et saaksin muuta Su juuksed kauniks ja päeva päikeseliseks. Teen oma tööd suure pühendumuse ja kirega, sest leian, et juuksuri töö just minu õige valik.
_MP_5439-Edit
Kristi Laar
STILIST
Omandasin juuksiri eriala 2022 aastal Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses. Mulle on alati meeldinud jälgida tõelisi juuksurmeistreid ja nii tuli mulle mõte liituda Revaalia Salongi perekonnaga. Ise olen samuti särasilmne ja õpihimuline juuksur kes tahab luua ilu meie ümber. Kui soovite olla just minu klient, siis luban, et olen väga põhjalik ja kliendi soove arvestav juuksur, kes teeb nii moekaid kui ka klassikalisi lõikusi ning värve.
Maris
Maris Kerov
STILIST
Juba põhikoolis meeldis mulle väga patse punuda ja soenguid teha, mistõttu tundus loogilise jätkuna peale keskkooli juuksuriks õppima minna. Oma juuksuriteekonda alustasin Pärnus, kus omandasin vastava kutsehariduse ning hiljem ka aastakese koolis õpitut salongis töötades praktiseerisin. Kodukohta tagasi kolides teadsin kohe, et just Revaalia salong on see koht, kus tahan oma karjääri jätkata, sest siin töötavad oma ala meistrid, kes on alati valmis nõu ja jõuga abistama. Juuksuri töö juures meeldib mulle kõige rohkem vaheldusrikkus ning sära kliendi silmis, kui ta juuksuritoolist tõuseb.
Soovin aega broneerida ...

Parkimine Stockmanni kaubamajas ostu sooritanud klientidele 2 tundi tasuta!

Tel: +372 665 3031

Parkimine Finest ärimaja parklas.

Tel: +372 600 1812

Parkimine tasuta!

Tel: +372 322 3702

Parkimine tasuta!

Tel: +372 332 0222